Yönetilebilir Sanal Veri Merkezi

VMWare Cloud Director ile sanal kaynaklarınızı etkin ve verimli bir şekilde yönetin. İş sürekliliğinizden ödün vermeden maliyetlerinizi düşürün.

VMware Tabanlı Bulut Teknolojisi - vCloud - Yönetilebilir Sanal Veri Merkezi

Yedekleme ve Kurtarma

Verilerinizi otomatik yedekleyin, veri kayıplarının önüne geçin.

Yüksek VMware Güvenliği

Kimlik doğrulama, yetkilendirme ve şifreleme gibi gelişmiş güvenlik yöntemleri ile sistemlerinizi koruyun.

Esnek ve Ölçeklenebilir Bulut Çözümü

İşletmenizin ihtiyacını göre kaynaklarınızı arttırın veya azaltın.

Bulut Geçişiniz Karmaşık Bir İş Yükü Olmamalı!

Bulut bilişim, işletmeler için esneklik ve ölçeklenebilirlik sunar. Ancak, mevcut sistemlerinizi buluta taşımak bazen karmaşık ve zaman alıcı olabilir.

VMware Cloud Director, bu süreci basitleştirerek, karmaşık mimari, ağ oluşturma ve güvenlik dönüşümleri olmadan, hızlı ve sorunsuz bir şekilde bulut sistemlerine geçiş yapmanızı sağlar. Bu sayede, işletmenizin dijital dönüşümünü kolaylaştırırken, zamandan ve kaynaklardan tasarruf edebilirsiniz.

VMware Tabanlı Bulut Teknolojisi - vCloud - Bulut Geçişiniz Karmaşık Bir İş Yükü Olmamalı!

VMware Cloud Director Özellikleri

Gelişmiş Güvenlik Özellikleri

VMware Cloud Director, sanal makinelerinizin güvenliğini artıran ileri düzey teknolojiler sunar.

Virtual Trusted Platform Module (vTPM) ile sanal makinelerinizi yetkisiz erişim ve güvenlik tehditlerine karşı koruyabilirsiniz. vTPM'yi etkinleştirerek, verilerinizin güvenliğini artırabilir ve işlerinize güvenle devam edebilirsiniz.

Felaket Anında Veri Güvenliği (DRaaS)

Verilerinizi ve uygulamalarınızı ikincil bir altyapıya kopyalayarak, olası bir felaket ya da sistem arızası durumunda işlerinizi aksamadan sürdürebilirsiniz.

DRaaS (Disaster Recovery as a Service) çözümleri sayesinde, felaket anında bile kesinti sürenizi 0’a yakın tutabilir ve veri kaybını minimuma indirebilirsiniz. Böylece, iş sürekliliğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Güvenlik Öncelikli Bulut Çözümü

VMware Cloud Director, işletmelerin bulut altyapılarını güvenle yönetmeleri için tasarlanmıştır. Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan güçlü bir güvenlik duvarı ile donatılmıştır.

Bu sayede dış tehditlere karşı etkili bir savunma sağlar ve BT sistemlerinizi korur. Otomatik güvenlik koruması ile olası tehlikelere proaktif bir şekilde önlem alabilir ve sürekli güvenlik sağlayabilirsiniz.

Monitoring

Bulut Sistemlerinizi İzleyin ve Raporlayın

Bulut sistemlerinizi gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve herhangi bir arıza durumunda anında uyarı alabilirsiniz. Böylece, potansiyel sorunlara hızlı bir şekilde müdahale ederek, iş sürekliliğinizi koruyabilirsiniz. 

Özelleştirilebilir Raporlama ve Analiz

Her Yerden Erişim ve Yönetim

Anında Uyarı Sistemi

7/24 Teknik Destek

Teknik ekibimiz 7 gün 24 saat size destek olmak için hazır!

Uzman teknik ekibimiz 7 gün 24 saat boyunca size destek olmak için hazırlar! Bulut çözümlerimiz ile ilgili desteğe ihtiyacınız olan her an bize ulaşabilirsiniz.

Destek Kaydı Oluştur
VMware Tabanlı Bulut Teknolojisi - vCloud - Teknik ekibimiz 7 gün 24 saat size destek olmak için hazır!

VMware Tabanlı Bulut Teknolojisinin Avantajları

Kolay Veri Taşıma

VMware teknolojisi, veri kaybı ihtimali olmadan verilerinizi kolayca bulut platformuna taşımak için dizayn edilmiştir.

Esnek Bulut Platformu

VMware tabanlı bulut teknolojisi ile kendi bulut platformunuzu iş yükünüze göre esnetebilirsiniz.

Çok Katmanlı Güvenlik

Kullanım kolaylığı, şeffaflık ve kontrol sağlamak için yönetilebilen çok katmanlı güvenlik sistemleri sağlar.

Esnek Fiyatlandırma

Tüketime dayalı hizmet modeli ile kullandığınız kaynaklar kadar fiyatlandırılır. Böylece fiyat karmaşıklığı yaşamaz, gizli veya ek ücretler ödemezsiniz.

Uyumluluk Ekibi

VMware tabanlı DorukCloud bulut teknolojisine geçişinizi kolaylaştırmak için uyuyumluluk ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızda destek olmaya hazırdır.

Birleşik Yönetim

WMware tabanlı DorukCloud teknolojisi veri güvenliği, veri koruma, yedekleme sistemlerinizi, paylaşımlı bulut veya özel bulut platformlarınızı tek bir sistemden yönetmenizi sağlar.

VMware Cloud Hakkında Sık Sorulan Sorular

VMware vCloud sanal veri merkezi nedir?

VMware vCloud Director sanallaştırma altyapısı ile ve ona özel yönetim paneliyle sunulan vCloud, tüm veri merkezi ihtiyaçlarınız için en verimli çözümdür.

Sanallaştırma altyapısını ve sanal ağ bağlantılarını kullanabilirsiniz. Sanal veri merkezi, DorukNet'in internet omurgasına ve sanal ağıyla entegre çalışmaktadır. Fiziksel olarak kullandığınız veri merkezinizle aynı özellikleri, vCloud ile karşılayabilirsiniz. Aynı şekilde kontrol imkanına sahip ve yönetilebilir bir yapıda kullanır; böylece bir çok maliyeti sıfırlayabilirsiniz.

Haydi Başlayalım


İhtiyacınıza en uygun planı belirlemek yardımcı olmak için hazırız.
Şimdi bilgilerinizi bırakın ve sizi en kısa sürede arayalım.