Infrastructure as a Service Nedir?

Infrastructure as a Service (IaaS), şirketlerin ihtiyacı olduğu BT altyapısını TIER III dizayn sertifikasyonuna sahip veri merkezimizde yönetebildiği bulut tabanlı bir hizmettir. Bilişim teknolojilerini yoğun olarak kullanan şirketlere uygun olarak tasarlanmıştır.
Yeni bir işletim sistemi veya yazılım kuracağınız zaman BT ekibiniz; BT altyapısının kurulumu, yönetimi ve bakımı gibi iş yükleri ile zaman harcamak zorunda kalmaz. Enerjilerini yeni projenizi hayata geçirmek için kullanırlar
Infrastructure as a Service (IaaS) - Infrastructure as a Service Nedir?

Yüksek Performanslı Altyapı İmkanına Sahip Olun

Infrastructe as a Service (IaaS) sayesinde altyapı kurulum maliyetleri olmadan şirketinizin ihtiyaçlarına göre esnetebildiğiniz yüksek kaliteli altyapıya sahip olursunuz.
Infrastructure as a Service (IaaS) - Yüksek Performanslı Altyapı İmkanına Sahip Olun

%100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojisi ile Verilerinizi Türkiye'de Saklayın

Infrastructure as a Service (IaaS) çözümleri ile verileriniz TIER III dizayn sertifikasyonuna sahip veri merkezimizde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak Türkiye’de saklanır. Yurtdışında veri tutmanın yasal süreçleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.
Infrastructure as a Service (IaaS) - %100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojisi ile Verilerinizi Türkiye'de Saklayın

Şirketinizin Hedeflerine Odaklanın

IaaS ile BT altyapısı satın almak için harcayacağınız bütçenizi şirketinizin ana faaliyetlerine yatırım yapabilirsiniz. BT ekibinizin yoğunluğunu azaltır, daha verimli çalışmasını sağlar.

Infrastructure as a Service (IaaS) - Şirketinizin Hedeflerine Odaklanın

Yeni Fikirlerinizi Gerçekleştirmek İçin Beklemeyin

DorukCloud bulut çözümlerini kullanmaya başladıktan sonra yeni projeleriniz için donanım veya yazılım satın almanıza ve kurulum sürelerini beklemenize gerek kalmadan hızlıca yeni fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. DorukCloud sunucularınız yeni projeleriniz için her zaman hazırdır.

IaaS Hakkında Sık Sorulan Sorular

Infrastructure as a Service (IaaS) nedir ve nasıl çalışır?

Infrastructure as a Service (IaaS), şirketlere sanallaştırılmış bilgi işlem kaynakları sağlayan bulut bilişim hizmetidir. IaaS çözümü ile birlikte şirketler fiziksel donanıma yatırım yapmak zorunda kalmadan BT ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Haydi Başlayalım


İhtiyacınıza en uygun planı belirlemek yardımcı olmak için hazırız.
Şimdi bilgilerinizi bırakın ve sizi en kısa sürede arayalım.