Backup as a Service Nedir?

Backup as a Service (BaaS), verilerinizin ağ bağlantısı üzerinden DorukNet bulut altyapısına düzenli olarak aktarıldığı kurumsal yedekleme çözümüdür.

Backup as a Service hizmeti ile kullanıcı hatası, bilgisayar korsanlığı veya diğer teknik sebeplerden dolayı verileriniz kaybolmaz. Altyapı sistem maliyetleri, bakım ve yönetim masrafları ile uğraşmadan verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz.
Backup as a Service (BaaS) - Backup as a Service Nedir?

Yüksek Performanslı Altyapı İmkanı

0 altyapı maliyeti ve güvenilir olmayan yedeklemeler, uzun geri dönme süreleri gibi eski teknolojilerle uğraşmadan ile yüksek kaliteli altyapıya sahip olursunuz.

Backup as a Service (BaaS) - Yüksek Performanslı Altyapı İmkanı

%100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojisi ile Verilerinizi Türkiye'de Saklayın

Backup as a Service yedekleme çözümleri ile verileriniz TIER III dizayn sertifikasyonuna sahip veri merkezimizde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak Türkiye’de yedeklenir. Yurtdışında veri yedekleme ve saklamanın yasal süreçleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Backup as a Service (BaaS) - %100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojisi ile Verilerinizi Türkiye'de Saklayın

BT Altyapınıza Değil, Şirketinizin Hedeflerine Odaklanın

Backup as a Service (BaaS) sayesinde BT altyapısı satın almak için harcayacağınız bütçenizi şirketinizin ana faaliyetlerine yatırım yapmak için kullanabilirsiniz. BT ekibinizin yoğunluğunu azaltır, daha verimli çalışmasını sağlar.

Backup as a Service (BaaS) - BT Altyapınıza Değil, Şirketinizin Hedeflerine Odaklanın

Yeni Fikirlerinizi Gerçekleştirmek İçin Beklemeyin

Bulut hizmetlerimizi kullanmaya başladıktan sonra yeni projeleriniz için donanım veya yazılım satın almanıza ve kurulum sürelerini beklemenize gerek kalmadan hızlıca yeni fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Bulut sunucularımız yeni projeleriniz için her zaman hazır.

Backup as a Service (BaaS) - Yeni Fikirlerinizi Gerçekleştirmek İçin Beklemeyin

Backup As A Service Rehberi

Şirketinizin en değerli varlığı verilerinizdir. Backup as a Service çözümü ile verilerinizi yasal düzenlemelere uygun ve güvenli bir şekilde nasıl saklayabileceğiniz hakkında detaylı bilgi almak için Backup As A Service Rehberimizi indirin.

Backup as a Service Hakkında Sık Sorulan Sorular

Backup as a Service (BaaS) nasıl çalışır?

Backup as a Service (BaaS) çözümü ile verileriniz şirketinizin ihtiyaçlarına göre belirlediğiniz aralıklarda, düzenli olarak bulut sunucunuza yedeklenir. Verilerinizi korumak ve veri kayıplarınızı engellemek için sık sık yedekleme işlemi yapılır.

Haydi Başlayalım


İhtiyacınıza en uygun planı belirlemek yardımcı olmak için hazırız.
Şimdi bilgilerinizi bırakın ve sizi en kısa sürede arayalım.